Soğutma Büyüsü

Birçok farklı amaç için kullanılabilecek olan soğutma büyülerinde sıklıkla aynı yöntemler kullanılıyor olsa da yine de bazen medyumlar kendi tecrübelerine dayanarak daha farklı işlemler yapabilmektedirler. Bazen eşlerin veya sevgililerin birbirlerinden soğumalarını sağlamak amaçlanabileceği gibi bazen de insanlar iyilik yapmak amacı ile onları kötü alışkanlıklarından soğutmak hedeflenebilir.

Birçok büyünün aksine hem fena hem de iyi amaçlar için yapılabilen soğutma büyüleri, ortaya çıkardıkları güçlü manevi etkiler ile birçok ilişkinin sona ermesine ve birçok kişinin de kötü alışkanlıklarından kurtulmalarına neden olmuştur. Özellikle büyüler hakkında bilgileri olan kişiler ister kendi ilişkilerinde ister de çevrelerindeki ilişkilerde aniden yaşanan ayrılık durumları veya soğumaları bu tarz büyülere yorabilirler. Ancak yinede her olayı soğutma büyülerine bağlamak doğru bir düşünce değildir.

Yapılma esnasında sıklıkla çok özel dualar,esmalar veya büyü yapılacak olan kişilerin şahsi eşyalarından faydalanılan soğutma büyülerinde özellikle büyünün kısa zaman içinde tesirini göstermesini sağlamanın tek yolu en baştan doğru medyumu seçmektir. Günümüzde birçok kişi daha en baştan sadece ilk duydukları medyumları seçerek büyük bir hata yapmaktadırlar. Bu hem amaçlarına ulaşamamalarına hem de zaman kaybetmelerine neden olmaktadır. Tecrübeli medyumlar en baştan kendilerine gelen soğutma büyüleri nde hangi yöntemi kullanacaklarına karar verip uygulamaya başlarlar.

Büyünün tesirine girerek birlikte olduğu kişilerden soğuması istenen kişilerin kişisel eşyaları üzerine okunan özel dualar,esmalar,ayetler en kısa zaman içinde büyünün etkilerinin kendisini göstermesini sağlar. Aradaki mesafe ne olursa olsun istenen kişinin etkilenmesine sebep olan ve yaşanan ilişkilerde aradaki bağlar ne kadar kuvvetli olursa olsun çok kısa zaman içinde kişilerin birbirlerinden kopmalarını sağlayan soğutma büyüleri aynı zamanda insanları kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmak içinde kullanılabilir. Aynı yöntem ile bir kişinin kumar veya alkol bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklarıda sonlandırılabilir. Bu oldukça kolay ve tesiri kuvvetli büyülerin etkileri ise gerçekten kendilerinden beklemeyecek düzeydedir.

Mutlu ilişkileri bir anda biten veya sevdikleri kişilerin kendilerinden nedensiz yere uzaklaştığını düşünen kişilerin üzerlerinde soğutma büyülerinden birinin etkileri olup olmadığını kontrol ettirmeleri ve eğer böyle bir büyü varsa zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yaptırmaları konuda uzman bir medyumla işbirliği sağlamaları bir başka tavsiyesidir.

Soğutma Büyüleri birçok değişik amaca göre tercih edilen çalışmalardır. Aileden soğutma büyüsü kişiyi ailesinden soğutmak uzaklaştırmak için tercih aileden soğutma büyüsü tercih edilir.

Soğutma büyüleri birçok değişik başlıklar ile karşımıza çıkabilir bunlardan biri uzaklaştırma büyüsü olarak bilinir. Uzaklaştırma büyüsü nedir uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır detaylar için iletişime geçebilir ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Eşinden soğutma büyüsü, sevgiliden soğutma büyüsü, kocadan soğutma büyüsü, evden soğutma büyüsü ve birçok farklı hedefe göre kişilerin içlerinde bulundukları duruma tercih edilir. Soğutma büyüsü nedir nasıl yapılır detaylar için iletişime geçebilir yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

X