Kocayı Bağlama Büyüsü

Eşlerine, evlerine,ailesine yeteri kadar bağlı olmayan, onlarla ilgilenmek yerine zamanlarını dış çevreden kişilerle veya başka yerlerde geçiren erkeklerin hem eşlerine olan sevgilerini arttırmak hemde yaşanan birlikteliğin çok daha saygılı bir hale gelmesini sağlamak için kullanılan kocayı bağlama büyüsü, özellikle evliliklerinin yolunda gitmemesinden şikayetçi olan bayanların çok sık kullandıkları özel bir bağlama büyüsüdür. Medyumların da belirttiği gibi en sık yapılan büyüler olan bağlama büyülerinin bir çeşidi olan bu yöntemde amaç sadece erkeklerin tüm duygu-düşünce dünyalarını etki altına almak ve ailelerine olan bağlılıklarını,ilgilerini,sevgilerini maksimum seviyeye çıkararak evliliklerini kurtarmaktır.

Günümüzde birçok evliliğin bu gibi problemlerden dolayı sıkıntılı olduğu ve özellikle eşlerinin gözlerinin dışarıda olmasından dolayı eşlerinin mutsuz,huzursuz olduğu bilinmektedir. Ancak medyumların yapacakları kocayı bağlama büyüsü gibi bazı özel ve çok etkili yöntemler ile isteyen herkes bu durumu tam aksine çevirebilir ve eşi ile olan ilişkisini çok daha sağlıklı seviyelere ulaştırarak daha mutlu sevgi ile bağlı bir evliliğe sahip olabilirler. Kocayı bağlama büyüsü, tesirini çoğu zaman kısa süre içinde gösteren ve evlerinden uzak kalmayı tercih eden erkeklerin bir anda normale dönerek eşlerine çok daha bağlı ve bütün vakitlerini ailesi ile geçiren kişiler haline dönüşmelerini sağlayan son derece masum ve etkisi büyük bir yöntemdir.

Kocayı bağlama büyüsünü yapan medyumlar birçok ayrı yöntemle çalışma yapabilirler ancak bu yolların çoğu istenen faydayı ya vermeyecek yada geciktirecektir. Çünkü her büyüde olduğu gibi bu büyüde de eskiden beri birçok farklı yöntem uygulanmış ve her biri farklı şekillerde sonuç vermiştir. Ancak günümüzde en sık yapılan ve istenen faydayı sağlama konusunda en büyük başarı yüzdesine sahip olan yöntem kesinlikle vefkle çalışılarak yapılan yöntemlerdir. Kocayı bağlama büyülerinin daha tesirli olması için yapılan vefklerde öncelikle medyumlar eşlerin isim veya doğum tarihi gibi kişilere özel bilgilerini alırlar ve daha sonra yaptıkları çizimlere,çalışmalara bu bilgileri eklerler. Yapılan çizimler-çalışmalar genellikle alt alta ve sağdan sola doğru aynı adette karelerin bulunduğu ve içinde çeşitli harf veya sayıların yer aldığı çizimlerdir.

Burada en çok dikkat edilmesi gereken nokta hazırlanan vefke yazılmış olan sayıların toplamlarının hem sağdan sola hemde aşağıdan yukarıya doğru aynı sayıyı vermesidir. Aksi durumlarda büyüden istenen fayda alınmayacak ve insanlar üzülerek hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Daha sonra yapılan bu çizimlere eşlerin kişisel bilgileri de eklendikten sonra kağıt katlanıp bir naylon parçasına sarılır ve kocayı bağlama büyülerinin tesiri ile eşini kendisine bağlamak isteyen kişilere verilir. İlgili kişiler bu vefkleri üzerilerinde taşıdıkları sürece kocalarını kendilerine günden güne nasıl daha aşk ile sevgi ile bağlı ve daha saygılı davranmaya başladığını gördükçe şaşkınlığını gizleyemeyecektir.

Evi ve ailesi ile ilgilenmeyen, evinde ailesi ile zaman geçirmek yerine mutluluğu dışarıda arayan, eşine gerekli ilgiyi ve sevgiyi göstermeyen ve bu nedenle etrafındakileri mutsuz eden kişilerin bu davranışlarından kısa zaman içinde kurtulmalarını sağlamak için yapılan kocayı bağlama büyüsü özellikle erkeklerin tüm duygu ve düşüncelerini kökünden değiştirmeyi başardığı için kısa zaman içinde yaşanan problemlerin yerini son derece mutlu ve huzurlu aileler alır. Ortaya çıkan çok güçlü bir manevi enerjinin tüm duygularını ve davranışlarını bir anda değiştirmesi ile bir anda hem kendilerini hemde ailelerini mutlu edebilen kişiler haline gelen erkekler, yaşadıkları bu değişimden dolayı son derece mutlu olacaklarından dolayı neden böyle bir durum olduğunu araştırıp irdeleme gereğini dahi hissetmezler. Zaten kocayı bağlama büyüsüne benzer büyüler kesinlikle kendilerini hissettirmez ve tesiri altına aldıkları bireylere herhangi bir negatif etkide bulunmayarak istenen faydanın kısa zamanda ortaya çıkmasını sağlarlar.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

X