Canbar Büyüsü

Bilinen birçok farklı bağlama büyüsü olmasına rağmen insanların en büyük ilgiyi canbar büyülerine gösterdikleri görülmektedir. Bunun nedeni ise bu büyünün çok yüksek etki göstermesi ve uygulama aşamasında diğer uygulamalara oranla çok daha fazla güven vermesidir. Canbar büyülerinin ismi çok bilinmese de aslında birçok kişi adını bile bilmeden bu büyü ile amacına ulaşmıştır. Bu özel uygulamanın uygulama şeklide tamamen kendine özeldir ve birçok büyüden büyük farklılık gösterir.

Önceden çizilen dairelerin içine hem büyüyü yaptıran kişinin hemde büyü etkisi altına alınmak istenen kişilerin adları yazılır. Daha sonra medyumlar bu çizimlerin üzerine çok özel dualar okurlar veya durumun gerekliliğine bağlı olarak çeşitli uygulamalar yaparak bu büyüyü sonuçlandırırlar. Tarihin her döneminde medyumların büyük başarı ile yaptıkları düşünülen ve yaptıkları birçok uygulamadan sonra kendilerinden yardım isteyen kişileri amaçlarına ulaştırdıkları tahmin edilen canbar büyülerinde medyumların gerekli tecrübeye sahip olmaları ve yaptıkları işlemleri çok dikkatli yapmaları gerekmektedir.

Bu tarz büyülerin en güzel yanı da büyünün etkisi altına giren kişilerin bu durumu kesinlikle fark edememeleri ve her şeyin kendiliğinden geliştiğini düşünmeleridir. Bu sayede büyüyü yaptıran insanlar kısa sürede amaçlarına ulaşırlar ve işlemler sona erdiğinde kişiler kesinlikle fiziki veya manevi açıdan zarar görmemiş olurlar. Canbar büyülerini yaptıran kişilerin bu bilgilere göre hareket etmeleri ve daima bu alanda deneyim kazanmış kişilerle çalışmaları istenen sonuca giden en kısa yoldur. Canbar büyüleri diğer aşk büyüsü, veya aşık etme büyüsü bilinen çalışmalardan farklı bir çalışmadır.

Canbar aşk büyüsü bilinen çok eski aşk büyüsü çeşitlerinden olup yalnızca birbirlerine arzu duyan kişilerin bilgilerinin bir parça ceylan derisi üzerine yazılarak bununla beraber çeşitli şekiller ve aynı zamanda medyumlar tarafından üzerine katılan etkilemeler sonuç veren bir çalışmadır. Bu çalışma için Medyum Fırat Hocayla iletişime geçebilirsiniz.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

X