Ayırma Büyüsü

Bazı büyüler farklı amaçlar için kullanılabilecekleri için diğer büyülerden hemen ayrılırlar. Ayırma büyüsü de kullanım amaçları çok çeşitli olan ve günümüzde en çok kullanılan büyülerden biridir. Özellikle sevdikleri kişilerin yaşadıkları ilişkileri bitirip onları kendilerine aşık etmek isteyen kişilerin, sevmedikleri kişilerin yaşadıkları mutlu ilişkileri bitirip onların zarar görmelerini ve mutsuz olmalarını sağlamak isteyen kişilerin ve değer verdikleri bir kişinin kendilerine zarar vereceğini düşündükleri ilişkilerini bitirmek isteyen kişilerin ayırma büyüsünü tercih ettiklerine sık sık rastlanmıştır.

Bu tip özel büyüleri yapan medyumların da gerçek anlamda yüksek bir bilgi ve birikime sahip olmaları, ayırma büyüsünden sonuç almak isteyen kişiler için oldukça önemlidir. Her ne kadar toplum arasında basit bir büyü gibi görünse de yine de uygulama aşamasında dikkat ve beceri gerektiren yapılacak en küçük bir hatanın bile direkt olarak sonucu olumsuz etkileyebildiği ayırma büyüsünü günümüzde başarı ile uygulayabilen birçok medyum olduğu da bilinmektedir.

Geçmiş zamanlarda da insanların gerek iyilik gerekse kötülük amacı güderek bu büyüyü denedikleri ve büyüyü yapan medyumların becerileri ve deneyimleri ile doğru orantılı olarak hemen hemen her seferinde amaçlarına ulaşabildikleri ayırma büyüsü, bugün de aynı ilgiyi görmekte ve medyumların insanlara en çok yardımcı oldukları konulardan biri olmaya devam etmektedir. Aslında bakılırsa ayırma büyüsü bugüne kadar birçok kişinin mutsuz olmasına neden olsa da yine birçok kişinin de şu an daha mutlu bir hayatları olmasına vesile olmuştur.

Sadece bu özelliğinden dolayı bile büyü dünyasında çok özel bir yere sahip olan ayırma büyüsü, çoğunlukla büyü yapılacak olan kişilere ait şahsi eşyalar, resimler veya kendi vücutlarına ait tırnak veya saç teli gibi kişiye özel materyaller kullanılarak yapılmaktadır. Etki zamanı her seferinde çeşitlilik gösterse de çoğunlukla kısa zamanda kişileri etki altına alan ve bilinçaltlarını kontrol altına alarak düşüncelerini değiştiren ayırma büyüsü, bazen istenen zamanda etkisini gösteremez ve kişilerin bu büyüye olan inançlarının da zayıflamasına neden olur. Ancak bilinmesi gereken bir şey vardır ki sadece ayırma büyüsü değil, insanları etki altına almayı hedefleyen her büyü de en önemli konu büyü sonunda yeteri kadar sabretmek ve beklemeyi bilmektir.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

Tıkla Ara

X